Wszystkie posty sabotujące powinny wg. mojej opinii być nagradzane banami

Weźcie się do roboty zróbcie coś a nie wypisujcie swoich żali na forum... Wy nic nie potraficie zrobić pozytywnego tylko ciągle płakać. Proponuje więc zacząć działać na rzecz Wisły i skończyć siać lament na forum, bo wstyd na całą Polskę, że zamiast mocnej ekipy twardzieli mamy bandę rozpłakanych ....usiów, ryczących, że nie będzie 20 tys, tylko 17.