Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12198
Stary 05.12.2015, 15:53
Wszystkie posty sabotujące powinny wg. mojej opinii być nagradzane banami
Weźcie się do roboty zróbcie coś a nie wypisujcie swoich żali na forum... Wy nic nie potraficie zrobić pozytywnego tylko ciągle płakać. Proponuje więc zacząć działać na rzecz Wisły i skończyć siać lament na forum, bo wstyd na całą Polskę, że zamiast mocnej ekipy twardzieli mamy bandę rozpłakanych ....usiów, ryczących, że nie będzie 20 tys, tylko 17.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując