Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12197
Stary 05.12.2015, 15:20
Szkoda, że niektórzy "kibice" odwracają się od Wisły plecami, wtedy kiedy ona najbardziej ich potrzebuje. Niestety niektórzy nie dorośli i nie zrozumieli, że prawdziwym kibicem Wisły jest się bez względu na wyniki czy miejsce w tabeli, na dobre i na złe!

Wierny swojej drużynie, znów przyjdę na jej mecz !
Ostatnio edytowane przez heoij : 05.12.2015 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując