arth_ur napisał(a):

|
Powiedz mi lepiej gdzie są kibice z Krakowa ?
|
Dokładnie, to jest kluczowe pytanie. Ludzie z fanklubów akurat jeżdżą w praktycznie takiej samej liczbie, choć nie wykorzystują puli, którą rezerwują. Najbardziej dupy nie chce ruszyć się tym, którzy mają najbliżej, to z każdą kolejną porażką będzie zjawisko na coraz większą skalę. Przykre, ale na Pogoni będzie nas z 6000.