Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12196
Stary 05.12.2015, 15:13
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi lepiej gdzie są kibice z Krakowa ?
Dokładnie, to jest kluczowe pytanie. Ludzie z fanklubów akurat jeżdżą w praktycznie takiej samej liczbie, choć nie wykorzystują puli, którą rezerwują. Najbardziej dupy nie chce ruszyć się tym, którzy mają najbliżej, to z każdą kolejną porażką będzie zjawisko na coraz większą skalę. Przykre, ale na Pogoni będzie nas z 6000.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując