|
'' I nawet kiedy będzie źle my nigdy nie poddamy się...! ''
Jebać kibiców którzy zaczynają się powoli odwracać od Wisły bo czują że nie będzie w najbliższym czasie sukcesów.
Najgorsze w tym jest to że gdy za parę lat sukces się pojawi to pojawią się też oni i dumnie przybędą na R22 i z wielką dumą będą śpiewać hymn swojej Wisełki.
Wtedy to będzie ich Wisełka! ich sukcesy i ich duma! a teraz? teraz to rozbita drużyna bez szansy na jakikolwiek sukces więc po co mają chodzić? niech się Wisła wali wrócimy za parę lat!
|