Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12195
Stary 05.12.2015, 14:56
'' I nawet kiedy będzie źle my nigdy nie poddamy się...! ''

Jebać kibiców którzy zaczynają się powoli odwracać od Wisły bo czują że nie będzie w najbliższym czasie sukcesów.

Najgorsze w tym jest to że gdy za parę lat sukces się pojawi to pojawią się też oni i dumnie przybędą na R22 i z wielką dumą będą śpiewać hymn swojej Wisełki.

Wtedy to będzie ich Wisełka! ich sukcesy i ich duma! a teraz? teraz to rozbita drużyna bez szansy na jakikolwiek sukces więc po co mają chodzić? niech się Wisła wali wrócimy za parę lat!
Odpowiedz cytując