Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 05.12.2015, 11:09
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Słusznie. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem ale mam nadzieję, że wyjdziemy na Legię autobusem w polu karnym. Dzida na Guerriera i może coś się uda. Cierzniak jest w formie więc szansa na 0 z tyłu jest.
Tylko że żeby tak grać to trzeba mieć dobrych zawodników do defensywy. A u nas jedynym defensywnym pomocnikiem jest Uryga...

Ja bym zaatakował młodymi!
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując