Ajax napisał(a):

|
Słusznie. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem ale mam nadzieję, że wyjdziemy na Legię autobusem w polu karnym. Dzida na Guerriera i może coś się uda. Cierzniak jest w formie więc szansa na 0 z tyłu jest.
|
Tylko że żeby tak grać to trzeba mieć dobrych zawodników do defensywy. A u nas jedynym defensywnym pomocnikiem jest Uryga...
Ja bym zaatakował młodymi!