AYALA napisał(a):

|
Legia nie potrafi grać przeciwko drużynom, które bronią się z całych sił i tylko kontratakują (Podbeskidzie grając w 10-tke zremisowało z Legią 2-2)
|
Słusznie. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem ale mam nadzieję, że wyjdziemy na Legię autobusem w polu karnym. Dzida na Guerriera i może coś się uda. Cierzniak jest w formie więc szansa na 0 z tyłu jest.