Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 05.12.2015, 10:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Legia nie potrafi grać przeciwko drużynom, które bronią się z całych sił i tylko kontratakują (Podbeskidzie grając w 10-tke zremisowało z Legią 2-2)
Słusznie. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem ale mam nadzieję, że wyjdziemy na Legię autobusem w polu karnym. Dzida na Guerriera i może coś się uda. Cierzniak jest w formie więc szansa na 0 z tyłu jest.
Odpowiedz cytując