Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 05.12.2015, 10:37
Legia nie potrafi grać przeciwko drużynom, które bronią się z całych sił i tylko kontratakują (Podbeskidzie grając w 10-tke zremisowało z Legią 2-2)
Odpowiedz cytując