Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 05.12.2015, 09:37
Dostaliśmy w dupę z Craxą dostaliśmy z Amicą zwolnili Moskala nie ma Brożka nie ma sponsora nie ma kasy .
Tylko że Wisła Kraków to nie tylko dziś nie tylko wczoraj a nawet 20 lat do tyłu.
W niedzielę gramy z legią a od teraz czy się to komuś podoba czy nie zakładam cenzurę na biadolenie do niedzieli do godziny 18. Koniec kur……wa z użalania dzielenia włosa na czworo. Koniec płakaniem ile biletów zeszło.
Wisła to TY. Niech Was nie interesuje czy kumpel idzie czy nie, czy Jankowski strzeli czy nie czy Cywka wreszcie coś zagra. Na rozliczenia przyjdzie czas potem. Teraz na stadion i jazda z ……….mi.
Odpowiedz cytując