Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12190
Stary 04.12.2015, 21:44
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Bilet jest nabity na KK.
Na KK nic nie jest nabite. KK to identyfikator kibica. Po kupnie biletu w systemie pojawia sie informacja ze posiadacz takiej czy innej KK kupil bilet na konkretny mecz. Na bramkach czytnik przesyla do systemu infromacje zczytana z KK a system sprawdza czy dla tej karty jest wazny bilet. Jesli jest, to bramka sie otwiera, jesli nie ma to pozostaje zamknieta.
Analogicznie ma karcie kredytowej czy platniczej tez nie jest nic "nabite" tylko sluzy ona identyfikowania sie przed systemem ktory po "swojej" stronie sprawdza czy na koncie jest dość środków do wykonania zaplanowanej transkacji.
DysoN
Odpowiedz cytując