Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.12.2015, 21:04
Dla Wisły mecz ważny bo kiedyś w końcu muszą punktować no i wizja grupy spadkowej coraz bliżej. Do tego wiadomo jaki mecz.
Dla Legii ważny mecz, bo trzeba trzymać się Piasta.
Reasumując mecz ważny dla obu ekip a i tak pewnie będzie kopanina po czołach i nudny remis


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując