Dla Wisły mecz ważny bo kiedyś w końcu muszą punktować no i wizja grupy spadkowej coraz bliżej. Do tego wiadomo jaki mecz.
Dla Legii ważny mecz, bo trzeba trzymać się Piasta.
Reasumując mecz ważny dla obu ekip a i tak pewnie będzie kopanina po czołach i nudny remis
