Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 04.12.2015, 17:44
Nie nie - jak Ci pali 14 litrów to na pewno nie jest w porządku - taki dizel 1.6 po mieście nie powinien 10 przekraczać w żadnym wypadku.

Ja mam dużego benzyniaka.

Lepiej pogrzebać i poczytać fora klubowe co może być przyczyną. Poprzednio miałem dizla - Vectrę B 2.0 i nigdy nie przekroczyłem 10 litrów - 5 lat jazdy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując