|
Nie nie - jak Ci pali 14 litrów to na pewno nie jest w porządku - taki dizel 1.6 po mieście nie powinien 10 przekraczać w żadnym wypadku.
Ja mam dużego benzyniaka.
Lepiej pogrzebać i poczytać fora klubowe co może być przyczyną. Poprzednio miałem dizla - Vectrę B 2.0 i nigdy nie przekroczyłem 10 litrów - 5 lat jazdy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|