|
Damy radę! Pojedziemy cebulaków jak nie na boisku to na trybunach!
ps. czytając stronę wroga widziałem wzmiankę o zapowiedzi naszej oprawy, dlatego spełnijmy ich oczekiwania by pokazać bukietom, kto wytycza szlaki kibicowskie w tym kraju. Panowie nie czekajmy wypełnijmy obiekt!
Ostatnio edytowane przez regan : 04.12.2015 o godz. 17:19.
|