Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.12.2015, 16:42
Damy radę! Pojedziemy cebulaków jak nie na boisku to na trybunach!

ps. czytając stronę wroga widziałem wzmiankę o zapowiedzi naszej oprawy, dlatego spełnijmy ich oczekiwania by pokazać bukietom, kto wytycza szlaki kibicowskie w tym kraju. Panowie nie czekajmy wypełnijmy obiekt!
Ostatnio edytowane przez regan : 04.12.2015 o godz. 17:19.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując