|
Przepiszę to co pisałem w wątku o biletach:
Pamiętaj: nie przychodzisz dla trenera, piłkarzy czy prezesa, każdy prędzej czy później odejdzie a Wisła pozostanie. Przychodzisz dla Wisły Kraków, zasłużonego i historycznego klubu z piękną 109-letnią tradycją.
|