Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 04.12.2015, 16:05
Przepiszę to co pisałem w wątku o biletach:

Pamiętaj: nie przychodzisz dla trenera, piłkarzy czy prezesa, każdy prędzej czy później odejdzie a Wisła pozostanie. Przychodzisz dla Wisły Kraków, zasłużonego i historycznego klubu z piękną 109-letnią tradycją.
Odpowiedz cytując