Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.12.2015, 15:59
Czy tak będzie wyglądał stadion w niedzielę ?

To zależy wyłącznie od Ciebie !




Szykuje się wspaniałe widowisko zarówno na trybunach jak i na boisku, kibice Wisły zaprezentują oprawę na 3 trybunach, przyjeżdżają kibice Legii Warszawa także nie może Cię zabraknąć w niedzielę na takim szlagierze !

Zapraszajcie rodzinę, przyjaciół, znajomych i widzimy się na Reymonta !!!
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.12.2015 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując