|
Senior Member
Offline
|
#8

04.12.2015, 15:59
|
Czy tak będzie wyglądał stadion w niedzielę ?
To zależy wyłącznie od Ciebie !
Szykuje się wspaniałe widowisko zarówno na trybunach jak i na boisku, kibice Wisły zaprezentują oprawę na 3 trybunach, przyjeżdżają kibice Legii Warszawa także nie może Cię zabraknąć w niedzielę na takim szlagierze !
Zapraszajcie rodzinę, przyjaciół, znajomych i widzimy się na Reymonta !!!
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.12.2015 o godz. 16:03.
|
|