Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2508
Stary 04.12.2015, 15:37
mee napisał(a):Wyświetl post
To wszystko co pisaliście po derbach na temat tego jak to panom piłkarzom się nie chciało, przeszli obok meczu to dowód na:
- po pierwsze większość nie ma pojęcia o piłce, a udaje ekspertów
- po drugie większość postąpiłaby po derbach podobnie jak Cupiał - gdyby była na jego miejscu
DZIĘKUJĘ
No,ale ja mówiłem parę miesięcy temu żeby wymienić piłkarzy to mnie zlinczowano
Piggy oddaj hajs