mee napisał(a):

To wszystko co pisaliście po derbach na temat tego jak to panom piłkarzom się nie chciało, przeszli obok meczu to dowód na:
- po pierwsze większość nie ma pojęcia o piłce, a udaje ekspertów
- po drugie większość postąpiłaby po derbach podobnie jak Cupiał - gdyby była na jego miejscu
DZIĘKUJĘ
|
No,ale ja mówiłem parę miesięcy temu żeby wymienić piłkarzy to mnie zlinczowano