Fuks "A z moim wykształceniem prawniczym jest bardzo dobrze, przeszedłem wszystkie etapy zawodowe, dziękuję"
Jak tak jesteś świetnie wykształcony to napisz o błędach proceduralnych urbanoplatfusiarni z czerwca i napisz co ma TK do UCHWAŁ SEJMU?
I jeszcze jedno, to świetne wykształcenie prawnicze nabyłeś tydzień temu czy w czerwcu 2015 też byłeś świetnie wykształcony prawniczo? Nie znalazłem Twojego wzmożenia w tym temacie, może coś przeoczyłem?
Tutaj "ściąga"
http://wpolityce.pl/polityka/273227-...cyjne-przepisy