Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12187
Stary 04.12.2015, 14:37
regan napisał(a):Wyświetl post
rozumiem że fancluby to nie kibice i lepiej by było, gdyby zostali w domu?
Szukaj problemów, tam gdzie ich nie ma. Chodzi o to, że sprzedaż nie idzie wcale tak dobrze, jak się wszystkim wydaje lub jakbyśmy wszyscy chcieli. Poza tym, już na Derbach była zarezerwowana pula na fankluby, która nie została wykorzystana i wróciła do sprzedaży.
Co do liczby to opieram się na innych informacjach, niż fora i ilość wyświetlana w systemie sprzedaży internetowej.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując