Temat
:
[XIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 6 grudnia godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
schranzwerker
Member
Od: 08.2010
Offline
#
5
04.12.2015, 14:32
W miejsce Brożka wpisać Jankowski i historia się zgadza.
Może jeszcze dopisać że Dziki się urwie, ale będzie na spalonym...
schranzwerker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do schranzwerker
Znajdź inne posty napisane przez schranzwerker