Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.12.2015, 14:18


Na początku dowiadujemy się o obecności Urygi w 1 składzie. Później weselsze podrygi to wieść, że na skrzydle będzie hasać Boguski. Znów smutniej i bardziej ciemno, bo DG77 na skrzydle nr 2. Później retrospekcja jak piękne mecze dawniej się odbywały, decydujące o tytułach.

Motyw modlitwy, zakup biletu, refleksja, sentymentalizm, wzruszenie.

Odurzenie środkami psychoaktywnymi, wejście na stadion, nadzieja.

Utrata 1 bramki. Drugiej. Dobija bratanek Nikolic. Wchodzi Jankowski.

Brożek/XYZ sunie na bramkę, sam na sam!

Zmarnowana setka. Druga, trzecia. Ja nie marnuje.

3 wpierrdol z rzędu.

Wyjście ze stadionu.

Tam tam, ta dam....
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 04.12.2015 o godz. 14:31.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując