Rustin napisał(a):

|
Proponuję aż tak się nie ekscytować. Wczoraj ktoś napisał, że zeszło w dzień 2000. Problem jest taki, że 1000 to były fankluby.
|
Raczej nie masz racji bo na C wczoraj zeszło dużo mniej biletów niż 1000.
Można być spokojnym, że E i D zostaną wyprzedane, gorzej może być z C.