Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12185
Stary 04.12.2015, 13:51
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Proponuję aż tak się nie ekscytować. Wczoraj ktoś napisał, że zeszło w dzień 2000. Problem jest taki, że 1000 to były fankluby.
Raczej nie masz racji bo na C wczoraj zeszło dużo mniej biletów niż 1000.
Można być spokojnym, że E i D zostaną wyprzedane, gorzej może być z C.
Odpowiedz cytując