Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12184
Stary 04.12.2015, 13:35
regan napisał(a):Wyświetl post
Panowie jest dobrze! 500 biletów zeszło w 2 godziny! Utrzymac tempo do wieczora a bedzie zajebiscie! Damy radę! Tylko Wisłą!
Proponuję aż tak się nie ekscytować. Wczoraj ktoś napisał, że zeszło w dzień 2000. Problem jest taki, że 1000 to były fankluby.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując