regan napisał(a):

|
Panowie jest dobrze! 500 biletów zeszło w 2 godziny! Utrzymac tempo do wieczora a bedzie zajebiscie! Damy radę! Tylko Wisłą!
|
Proponuję aż tak się nie ekscytować. Wczoraj ktoś napisał, że zeszło w dzień 2000. Problem jest taki, że 1000 to były fankluby.