wiesniak842 napisał(a):

|
Cale szczescie, ze ty tez sie z poziomem swojej inteligencji nie ukrywasz skoro tak prostej ironii nie potrafisz wylapac z mojego poprzedniego wpisu.
|
No to w tym momencie faktycznie przestałeś się ze swoją inteligencją ukrywać....