|
Można to powtarzać na tysiąc sposobów, że zwolnienie Moskala to błąd, ale niestety już jest "po zawodach". Sam byłem wściekły w trakcie Derbów, gdy nasi ewidentnie przestali walczyć w trakcie drugiej połowy, ale gdy już ochłonąłem, to stwierdziłem, że zmiana trenera to najgorsze wyjście.
Teraz z perspektywy kolejnych dni tylko utwierdzam się w tym przekonaniu. Kadra jest w jeszcze gorszym stanie, do tego nadal w składzie na Legię wybiegną sabotażyści (Jankowski) i piłkarskie wraki (Boguski). Szkoda Moskala, w tym klubie za sterami obecnego właściciela może być tylko gorzej. Amen.
|