Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33845
Stary 04.12.2015, 11:31
Chyba dział europejski call-center wrócił do łask ze swoją multilingiwstyką stosowaną
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.12.2015 o godz. 11:34.