|
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała tobie, pytaj, co ty dałeś Wiśle”
Pokażmy, że mimo słabych wyników Wisła Kraków to wciąż marka. Przyjdźmy na mecz, wykupmy te bilety. Napiszcie do kolegów, koleżanek, kuzynów i innych znajomych przypomnienie, apel. SMS-ami, na Facebooku. Przekażcie wiadomość o meczu, przypomnijcie!
WISŁA TO NASZE WSPÓLNE DOBRO.
Pora odpowiednia, pogoda również, nie ma wymówek. W niedzielę o 18:00 wszyscy meldujemy się na Reymonta!
Dziękuje i do zobaczenia na meczu!
|