Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33842
Stary 04.12.2015, 11:09
Fuks "Podobnie - Prezydent winien był sędziów tych zaprzysiężyć niezwłocznie - nie zrobił tego"

Jak to? zrobił to niezwłocznie.Wybrani coś koło 19.00 a już 15 minut po północy zostali zaprzysiężeni .Uważasz że można szybciej?

Co do jakiegos anonima zimermana czy jak mu tam? Tylko ktoś zadaniowany może otwierać ryj i pluć na własnego wychowanka który został prezydentem RP.Nikt z własnej woli tak się nie szmaci.