Fuks "Podobnie - Prezydent winien był sędziów tych zaprzysiężyć niezwłocznie - nie zrobił tego"
Jak to? zrobił to niezwłocznie.Wybrani coś koło 19.00 a już 15 minut po północy zostali zaprzysiężeni

.Uważasz że można szybciej?
Co do jakiegos anonima zimermana czy jak mu tam? Tylko ktoś zadaniowany może otwierać ryj i pluć na własnego wychowanka który został prezydentem RP.Nikt z własnej woli tak się nie szmaci.