Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33839
Stary 04.12.2015, 10:08
Dlatego to nie Prezydent, a Maliniak. Żaden z prezydentów jeszcze nie zasłużył, aby mógł być tytułowany z wielkiej litery.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.12.2015 o godz. 10:25.