Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33836
Stary 04.12.2015, 09:07
Jakby tak zacząć to stosować restrykcyjnie to 3/4 tego wątku nie powinno mieć prawa do głosowania, a jak widać na załączonym obrazku jest zgoła inaczej