Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 04.12.2015, 01:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm
Swoją drogą czy tylko ja tego nie rozumiem, że Lechia wydaje tyle hajsu na pensje tych wszystkich graczy, a nie może zatrudnić jakiegoś uznanego trenera tylko bierze gości, którzy albo nie mają doświadczenia na tym poziomie ( Brzęczek), albo gościa, który od kilku lat nie trenował ( Hessen). Wszakże sam Napoleon mówił, że "Ar.mia ba.ranów, której prze.wodzi lew, jest sil.niej.sza od ar.mii lwów pro.wadzo.nej przez ba.rana."

Swoją drogą z Lechii można by wyciągnąć całkiem fajnych piłkarzy, skoro mają odchudzać kadrę, oprócz Chrapka może Buksę można by wyciągnąć albo Haraslina
Odpowiedz cytując