Kocur napisał(a):

Nie bój - posiada.
Czyli dalej wracamy do pana policjanta i "złamaniu kodeksu poprzez jazdę autem" 
Ad1. Jest gwarantem - na szczęście
Ad2. Czuwa - poprzednia partia uchwaliła ustawę o TK która jest niezgodna z konstytucją - więc naprawia błędy
Ad3. Wykonuje swoje zadania i obowiązki perfekcyjnie
|
Przypomne tylko, ze ustawe czerwcową PiS zaskarżył do TK (mimo, że jak dzisiaj uważaja, tamten TK byl upolityczniony), po czym teraz uchwalili swoja ustawe która jako żywo przypomina ta POwska a zaskarżenie tej POwskiej do TK wspaniałomyslnie wycofali
Gdzie Duda konstytucje złamał to on wie bardzo dobrze...albo ten kto pociaga za sznureczki bo to chyba jasne, że Duda nie ma nic do gadania...