kuba.j.g. napisał(a):

|
Rozdział V, Art. 126, pkt 2...a teraz wertujemy internecik bo jakos nie podejżewam, żeby taki "patriota" egzemplarz posiadał w domu
|
Jak tak ciśniesz po ludziach, to ja podbiję. Nie sądzę, żebyś posiadał w domu słownik ortograficzny.