|
Kto się obraca choć troszkę w prawniczym krakowskim światku wie, że prof. Zimmermann od kilku lat wykazuje narastające objawy odlotu, w różnych kwestiach. Nie sposób traktować go obecnie w 100% serio. A szkoda, dekadę temu wydawał się naprawdę sensowny
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|