Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33822
Stary 03.12.2015, 21:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A może zdaniem Zimmermanna Tusk jest blondynem? Interpretacja profesora prawa który powiedział ze PiS zły ale nie potrafi powiedzieć dlaczego. No profesur pelnom gembo. To są właśnie elity III RP i takie lemingi jak ty lykaja te bzdety.

PS Zimmermann to chyba żydowskie nazwisko
No nei dość ,że komuch to jeszcze żyd