Jaroo1 napisał(a):

A może zdaniem Zimmermanna Tusk jest blondynem? Interpretacja profesora prawa który powiedział ze PiS zły ale nie potrafi powiedzieć dlaczego. No profesur pelnom gembo. To są właśnie elity III RP i takie lemingi jak ty lykaja te bzdety.
PS Zimmermann to chyba żydowskie nazwisko
|
No nei dość ,że komuch to jeszcze żyd
