Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 03.12.2015, 21:32
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Widać, niektórzy tu nadal nie rozumieją, że TEMAT KAZIA się już skończył! Przestańcie biadolić "co by było gdyby" bo jesteśmy TU i TERAZ i musimy się martwić albo patrzeć z nadzieją w przyszłość! Na każdy Wasz argument, że KAZIOWI należało dać szansę do końca sezonu, znajdzie się tyle samo argumentów, że pozwalając KAZIOWI na to, obudzilibyśmy się w I. Lidze!
Temat zamknięty! HALO!!!! KAZIA już nie ma!!!!!
Skończcie już .......ić takie głupoty, bo głowa boli. Szóste miejsce na półmetku ze stratą jednego do miejsca czwartego, które z reguły zapewnia grę w pucharach, a ty ....a o spadku piszesz. Spadek to dopiero teraz może zaglądnąć nam w oczy, jak się wszystko posypie co jeszcze w tym zespole sensownie funkcjonowało.