pomeran napisał(a):

w Lechii zwolnili niemiaszka, no to jest wakat. Moskal na trenera.
Są pieniądze, jest fuuul zawodników. sprowadzą mu kogo będzie chciał. Nawet cywkę.
W tym roku podium a za rok LM.
Czyż nie tak ?
|
Nie
Bo celują w zdobycie Pucharu Interkontynentalnego dlatego biorą Latala