Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12178
Stary 03.12.2015, 19:05
Ludzie nakręcajcie znajomych, choćby dla samej oprawy, udowodnijmy po raz setny wszystkim że UW i cały ruch kibicowski naszego klubu to ścisły TOP.
Wszyscy po bilety, nie dla wyników ale dla NASZEGO klubu!!!!
Odpowiedz cytując