Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12177
Stary 03.12.2015, 18:06
"... i nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się"

Ruszcie dupy! Kupujcie bilety, nie przynoście WIŚLE powodów do wstydu. Od tego są nasi kopacze. My jesteśmy od tego żeby w niedzielę o 18 pojawić się na R22.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując