Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12176
Stary 03.12.2015, 18:01
Mam przecieki... OPRAWA BĘDZIE WYJEBANA W KOSMOS! CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Tylko zapełnić trybunę E i będzie kozak! Dawajcie! Dla samej oprawy warto być! Pokażemy piłkarzykom, co to jest profesjonalizm!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując