Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 03.12.2015, 17:25
Zooey_Deschanel napisał(a):Wyświetl post
Tak. Powiedz to Brzyskiemu. Rzeczywiście, na jego pozycji jest rotacja, jak choleraaa. I to chyba na jego pozycji musi zapierniczać do przodu i do tyłu 90 minut. Brożek w ataku raczej nie wyrabia takiego dystansu.
Brzyski przecież gra tak, że u nas byłby oskarżony o brak ambicji
Odpowiedz cytując