Zooey_Deschanel napisał(a):

Tak. Powiedz to Brzyskiemu. Rzeczywiście, na jego pozycji jest rotacja, jak choleraaa. I to chyba na jego pozycji musi zapierniczać do przodu i do tyłu 90 minut. Brożek w ataku raczej nie wyrabia takiego dystansu.
|
Brzyski przecież gra tak, że u nas byłby oskarżony o brak ambicji
