Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
 
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 03.12.2015, 17:22
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ps. W Lechu, Legii kolego masz rotację.
Tak. Powiedz to Brzyskiemu. Rzeczywiście, na jego pozycji jest rotacja, jak choleraaa. I to chyba na jego pozycji musi zapierniczać do przodu i do tyłu 90 minut. Brożek w ataku raczej nie wyrabia takiego dystansu.
Odpowiedz cytując