serek.c2 napisał(a):

|
Ps. W Lechu, Legii kolego masz rotację.
|
Tak. Powiedz to Brzyskiemu. Rzeczywiście, na jego pozycji jest rotacja, jak choleraaa.

I to chyba na jego pozycji musi zapierniczać do przodu i do tyłu 90 minut. Brożek w ataku raczej nie wyrabia takiego dystansu.