którym zawodnika Lecha?tym

.
http://www.fakt.pl/pilka-nozna/nowy-...ly,481952.html
Miesień zrywamy wtedy gdy on jest przeciążony bądź w przypadku nagłego ruchu, gdy miesień nie jest jeszcze przygotowany do obciązenia czyli bez rozgrzewki.
No ale to jednak nie dwójka puściła Pawce tylko Alior Bank czy ING.....
Serku powiem CI coś wiecej : Lech ma rehasport clinic a Legia wydała własnie 1 mln złotych na nowa rehabiiltacje...
Zooey_Deschanel napisał(a):

|
Na ważne mecze zawsze potrafili się spinać, więc wydaje mi się, że wygrana będzie. Pytanie - jak wysoka.
|
Zooey_Deschanel napisał(a):

Dalej ich ku**a brońcie i głaskajcie po jajkach. Na pewno pomoże. Ich trzeba je**ć i to ostro. Prawda jest taka, że 90% składu to zwyczajni amatorzy bez grama ambicji. Przegrali mecz? Trudno, za tydzień będzie lepiej. Przegrali kolejny? Zła passa kiedyś się skończy. Przegrali derby? Aaa ch*j, za pół roku będą następne. Kibice wkurzeni? A co tam, przejdzie im. Złe wyniki? Trener poleci, ja jestem bezpieczny, bo i tak nie ma kto grać.
|
ku potomności rozwiązanie zagadki..
emj10 napisał(a):

Wystarczy spojrzeć na zbieżność nicków na klubowych forach, aby to okiełznać
|