Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 03.12.2015, 17:15
którym zawodnika Lecha?tym . http://www.fakt.pl/pilka-nozna/nowy-...ly,481952.html

Miesień zrywamy wtedy gdy on jest przeciążony bądź w przypadku nagłego ruchu, gdy miesień nie jest jeszcze przygotowany do obciązenia czyli bez rozgrzewki.
No ale to jednak nie dwójka puściła Pawce tylko Alior Bank czy ING.....

Serku powiem CI coś wiecej : Lech ma rehasport clinic a Legia wydała własnie 1 mln złotych na nowa rehabiiltacje...

Zooey_Deschanel napisał(a):Wyświetl post
Na ważne mecze zawsze potrafili się spinać, więc wydaje mi się, że wygrana będzie. Pytanie - jak wysoka.
Zooey_Deschanel napisał(a):Wyświetl post

Dalej ich ku**a brońcie i głaskajcie po jajkach. Na pewno pomoże. Ich trzeba je**ć i to ostro. Prawda jest taka, że 90% składu to zwyczajni amatorzy bez grama ambicji. Przegrali mecz? Trudno, za tydzień będzie lepiej. Przegrali kolejny? Zła passa kiedyś się skończy. Przegrali derby? Aaa ch*j, za pół roku będą następne. Kibice wkurzeni? A co tam, przejdzie im. Złe wyniki? Trener poleci, ja jestem bezpieczny, bo i tak nie ma kto grać.
ku potomności rozwiązanie zagadki..
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy spojrzeć na zbieżność nicków na klubowych forach, aby to okiełznać
Ostatnio edytowane przez szprotson : 03.12.2015 o godz. 17:25.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując