szprotson napisał(a):

brak ambicji ? ehh
a moze brak sił?
od roku gramy tym samym składem, zmiany w 88 minucie.
Brożkowi puszcza miesien bo nie ma ambicji ? Nie, bo jest zajechany.
|
zajechany, bo gra mecz co 6-7 dni?
Hę?
Jakoś Głowacki napierdala non stop i nic mu nie puszcza.