Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 03.12.2015, 16:38
szprotson napisał(a):Wyświetl post
brak ambicji ? ehh
a moze brak sił?
od roku gramy tym samym składem, zmiany w 88 minucie.
Brożkowi puszcza miesien bo nie ma ambicji ? Nie, bo jest zajechany.
zajechany, bo gra mecz co 6-7 dni?

Hę?

Jakoś Głowacki napierdala non stop i nic mu nie puszcza.
Odpowiedz cytując