|
kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm
Ostatnio edytowane przez szprotson : 03.12.2015 o godz. 16:23.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|