Hypocrite napisał(a):

|
Tak naprawdę to nie ma znaczenia kto będzie trenerem dopóki kopacze nie zaczną dostawać terminowo wypłat. To jest podstawa jest wypłata zgodnie z umową klub może wymagać a jak płacą z opóźnieniem kilkumiesięcznym to co im trener może powiedzieć, nikt nie będzie umierał za drużynę bez przyszłości.
|
Czego brakuje kopaczom w pierwszej kolejności to ambicji. Nie trzeba być mega mózgiem, żeby wykombinować że w dużym uproszczeniu większe zaangażowanie = lepsze wyniki drużyny = więcej kibiców na stadionie i większa kasa od C+ i ligi = lepsza kondycja klubu = wypłaty na czas.
Inna sprawa, że pewnie u większości kopaczy wypłaty na czas nie poprawiły by jakości gry, bo przecież hajs by się zgadzał, więc po ch*j się wysilać.