Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 03.12.2015, 15:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
na tt. coś tam śmigało ze Chrapek na 99% wraca.
Super. Bardzo sie ciesze, miło powitać Michała, co z tego ze mamy juz 3449 środkowych pomocników.
Trzeba liczyć chyba na tego Drzazge z Polkowic
Można prosić o jakiś link, bo nie wiem co to tt :/
Odpowiedz cytując