Lukasz napisał(a):

Chciałbym dodać do tej dyskusji że całkowicie nie rozumiem tego co się dzieje. Cupial zwalnia trenera i zastępuje go jego własnym asystentem którego myśl szkoleniowa nie odbiega od tego co było do tej pory. Czyli właściciel (sic!) pełni funkcję podobną do sędziego na boisku i osłabia swój zespół personalnie, dając czerwoną kartkę w końcówce 'spotkania'.
Reasumując, ktoś wie jak nazwać fachowo stan w którym ktoś daje 'czerwoną kartkę' w momencie gdy tak na prawdę chce się dokonać 'zmiany'?
|
debilizm?
Nie zapominajmy ze Broniszewski był również asystentem Franciszka Smudy

Mnie tylko zastanawia jedno

Wczoraj nie było z przodu nikogo.
Po czerwonej gralismy taktyka 4-3-1-1 z DG77 i tym kaleką z 7. I jednego i drugiego mógł zmienić ....
Jeśli czekamy na 3-0 i spokojne wprowadzenie to naprawde juz jestem przekonany ze wszystich ruchów w klubie dokonuje naćpana małpa