Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33798
Stary 03.12.2015, 13:30
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
O jakim rozwoju mówisz?
Gospodarczym.
I uprzedzę nieprzemyślane uwagi - przypomnijcie sobie jak wyglądała Polska w latach 80-tych, 90-tych, 00-wych.
Po refleksji wydaje mi się że to nie cud ale pracowity naród i pieniądze z Unii.
c.d.n.