White91 napisał(a):

Chciałbym zauważyć pewną zależność. Jankowski w Derbach pierwszy raz od dawna miał usiąść na ławce. Tak się nie stało bo kontuzje złapał Popović. Z Lechem znowu usiadł na ławce ale nie posiedział na niej zbyt długo bo kontuzję złapał Brożek.
Morał z tego jest taki że lepiej wstawiać go do pierwszego składu bo zaraz kontuzjowana będzie cała drużyna 
Skazani na Jankesa
|
Morał z tego taki, że Jankes dosypuje im czegoś do jedzenia
