Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 03.12.2015, 12:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Byl choc kawalek dobrej pilki,to teraz bedziecie ogladać dzidę do przodu,..a tak...z przodu juz nikogo nie ma.

Cieszcie sie Ci ktorzy tak chcieli zwolnienia Moskala,wasze 5 minut nastało,dzis napewno gra wam sie podobała.

Nie zapomnijcie przyjsc na Legię ,Pogon a potem na mecze o utrzymanie w grupie spadkowej.
a co wg Ciebie Broniszewski zmienił? otóż nic! to była ta sama Wisła co za Moskala, identyczny skład, tylko bez Kazka na ławce... myślisz że Bronek zakazał im grać klepką? nie ośmieszaj się....

ale powiem szczerze że Bronek zawiódł mnie na pełnej lini... myślałem że chociaż będzie jakaś rotacja, zmiana 2-3 piłkarzy, a tu ta sama padaka .... do tego kontuzja Pawła i czerwień Sadloka... jedyny pozytyw jaki wynika z tego meczu to taki że WRESZCIE nie będziemy oglądać Burego na skrzydle, z 7egią szykuje się mecz jakiego chyba jeszcze nie mieliśmy, może wystawmy 9 młodzików + Cierzniak i Głowa, niech sie chociaż chłopaki ogrywają


Odpowiedz cytując